לקוחות ממליצים

כתוב את הכותרת כאן

פדיקור רפואי – מניקור

העיסוי הוא איכותי, כייפי, מפנק, מרענן ומשחרר

  • פדיקור רפואי המותאם גם לחולי סכרת
  • טיפול בפטרת הציפורן וכף הרגל
  • טיפול באקזמות ויובש כף הרגל
  • פדיקור ומניקור בירושלים פדיקור ומניקור

כיום, לא ניתן למצוא אישה שאינה דואגת לקבל טיפול פדיקור בכפות רגליה באופן שותף, כולן מעוניינות להשוויץ בסנדל החדש שרכשו ובאופן בו הוא נראה נראה על רגל היגיינית ומטופחת.

פדיקור הוא טיפול אשר נועדו לטפח את ציפורני הרגליים ולשקמם. הטיפול מבוצע על ידי פדיקוריסטית מקצועית שעברה הכשרה לכך. ישנם כמה סוגים של טיפולים, חלקם רפואיים המיועדים לטיפול בבעיות בריאותיות וחלקם קוסמטיים.

מרבית האנשים מסיקים מהר מאוד כי פדיקור הוא טיפול הנותן מענה רק לנשים, אך כיום אפשר לראות כי חלה עלייה משמעותית במספר הגברים הפונים לפדיקוריסטיות לצרכי קבלת טיפול.

הפדיקור מאפשר חידוש תאי עור בכף הרגל ולטיפוח ציפורניי הרגלים, אך לא רק. בעזרת הפדיקור לא מעט אנשים יכולים לקבל טיפול רפואי אשר ביכולתו לעזור לפתירת בעיות כגון: יבלות ברגלים, אקזמה, פטריות בציפורניים וציפורן חודרנית.

מהו פדיקור רפואי:

לעומת הפדיקור האסתטי, בעזרת הפדיקור הרפואי ניתן לספק מענה יעיל לאנשים הסובלים מבעיות וכאבים שונים באזור כפות הרגליים. קיימים טיפולים מגוונים אשר נועדו למניעת בעיות שונות. ניתן לקבל מענה בכל הקשור להסרת עור קשה מכפות הרגליים, שיוף ציפורניים, טיפול בציפורן חודרנית, אקזמה, פטריות בכפות הרגליים וכמו כן, סיפוק טיפול מתאים לחולי סוכרת. כאשר הפדיקור מתבצע על ידי אנשים חסרי ניסיון בתחום עלולים להתפתח נזקים נוספים והאזור הבעייתי לא יגיע לריפוי, לכן טיפולים אלו צריכים להינתן אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר הוסמכו לכך בלבד בכדי להימנע ממקרים לא נעימים.

טיפולי פדיקור לחולי סכרת:

כידוע, בקרב החולים במחלת הסוכרת קיים חוסר ביציבות הסוכר בדם, הדבר נגרם מסיבות רבות ושונות. כמו כן, רגליים סוכרתיות עלולות להיות רגישות במיוחד ולהיחשף לגורמים מזיקים יותר מאנשים שאינם לוקים במחלה. במקרים רבים רגליים סוכרתיות יסבלו מפטריות, עור יבש וסדוק. לכן חשוב לפנות לאיש מקצוע עם ניסיון רב שנים בתחום על מנת למנוע את הידרדרות מצב כפות הרגליים. בנוסף, יש לשים לב כי הפדיקוריסטית שאליה פניתם אכן הוסמכה לביצוע פדיקור רפואי וכי היא דואגת להשתמש אך ורק בכלים המתאימים לצורך הטיפול.

לקביעת תור לפדיקור התקשרו – טלפון: 02-6236036 | נייד: 052-8939526

פנקי את עצמך בטיפולי פנים, הסרת שיער,
פדיקור, פילינג,טיפולי אקנה, אפילציה, אנטי אייגניג, טיפולי עיניים' ג'ל ושעוות וטיפולי פנים

פני אלינו לקביעת תור
או חייגי עכשיו 02-6236036

הצטרפו אלינו בפייסבוק